Need tingimused ja sätted kehtivad kõigile tellimustele, mis on tehtud kliendi poolt extrawize.com lehel. Palun lugege hoolikalt läbi meie tingimused ja sätted, enne kui asute tellima lehelt extrawize.com. Kui olete esitanud tellimuse, tähendab see seda, et olete astunud meiega lepingusse ja aktsepteerite meie tingimusi ja sätteid. Me võime muuta tingimusi ja sätteid teatud aja tagant. Kõik muudatused mis on tehtud pärast Sinu tellimuse esitamist, ei mõjuta esitatud tellimust, juhul kui me ei pea muudatust läbi viima tulenevalt seaduse poolt määratud kohustusest.

Vastutus ja vääramatu jõud

Extrawize.com ei saa garanteerida, et kõik veebipoes kuvatavad tooted on tellimuse esitamise ajal olemas . Antud olukorras teavitame me tellijat sellest telefoni või e-kirja teel.

Osad kodulehel vahendatud teenused on korraldatud kolmandate osapoolte poolt. Olukorras, kus extrawize.com käitub kui vahendaja, ei saa me võtta vastutust probleemide eest, mis on põhjustatud kolmandate osapoolte tegevuse tõttu.

Värvid ja tootepildid

Me ei saa garanteerida, et kodulehel olevad värvid tootepiltidel on täielikult vastavuses toote reaalse värviga. See sõltub vaataja arvuti värviseadistustest ja ekraanist.

Kodulehel olevatel tootepiltidel olevad tooted võivad veidi erineda reaalsetest toodetest.

Tasumine

Extrawize.com aktsepteerib VISA/Mastercard või PayPal ülekandeid.

Tasudes krediit- või deebetkaardiga, on extrawize.com-il õigus kontrollida kaardi valiidsust, et olla kindel selles, et kaardil on piisavalt vahendeid arve tasumiseks. Samuti seda, et tasuja andmed oleksid korrektsed. Extrawize.com’il on õigus ost tagasi lükata. Kaardimakse teenust osustab Maksekeskus ja Paypal.  Kõik ülekanded on krüpteeritud ja 100% turvalised.

Hinnad

Hinnad on kuvatud Rootsi Kroonides (SEK), Norra Kroonides (NOK), Taani Kroonides (DKK) ja Eurodes (EUR). Kõik hinnad extrawize.com lehel sisaldavad käibemaksu, kuid ei sisalda transpordikulusid. Transpordikulud lisatakse tellimuse summale tellimuse vormistamisel. Olenevalt kohaletoimetamise viisist ja ka riigist on transpordikulud erinevad.

Valuuta kurss

Extrawize.com ei ole vastutav valuuta kursi muutuste või vahetuste suhtes, mis võivad pangas toimuda seoses valuutaga, mida me pakume.

Extrawize.com kasutab järgnevaid valuutakursse:

  • 1 EUR = 9.37 SEK
  • 1 EUR = 8.91 NOK
  • 1 EUR = 7.46 DKK

Tagastamisõigus

Kliendil on õigus tühistada oma tellimus 14 kalendripäeva jooksul, pärast toote kliendini jõudmist. Me loodame, et antud perioodi jooksul kohtleb klient toodet ja selle pakendit hoolsalt, ega kahjusta neid.

Kõik tooted tuleb meile tagastada ideaalses korras koos originaalarvega. Tagastus on aktsepteeritav vaid siis, kui sildid ja originaalpakend on täielikult puutumata. Extrawize.com ei aktsepteeri tagastusi, mille sildid on eemaldatud.

Vahetame toote uue vastu välja vaid juhul, kui toode on defektiga, kahjustatud või kliendile on saadetud vale toode.

Kui toode sai kahjustada transpordi käigus või olete saanud vale toote, siis palun võtke meiega ühendust. Saate toote(d) meile 14 päeva jooksul tagastades õiguse vahetuseks.

Kui oled avastanud, et extrawize.com on saatnud Sulle vale toote, siis palun võta meiega ühendust ja saadame Sulle uue toote, mille transpordi eest Sa tasuma ei pea.

Defektsed tooted

Kui Teieni jõudnud toode on kahjustatud või kui kolme kuu jooksul alates toote ostust esinevad sellel tootmisega seotud vead, siis on tegemist kahjustatud tootega. Tooted, mis on saanud kahjustada igapäevase tavapärase kasutuse käigus, ei loeta kahjustatud tooteks ja neid ei saa ümber vahetada.

Raha tagastamiseks või uue toote saamiseks tuleks kahjustatud toode tagastada 14 tööpäeva jooksul. Kahjustatud toode vahetatakse sarnase toote vastu tagasi vastavalt toote olemasolule laos.

Toote vahetamiseks ja tagastamiseks võtke meiega ühendust saates kiri info@extrawize.com

Kauba kohale toimetamine

Extrawize.com panustab palju, et olla tellimuste vastu võtmisel ja kauba välja saatmisel nii täpne, kui võimalik. Extrawize.com saadab kinnitatud tellimused välja nii ruttu kui võimalik ja tegeleb kõigi tellimustega nende saabumise järjekorras.

Me postitame kõik tooted 48 tunni jooksul. Antud ajaline piirang kehtib tööpäevadel (esmaspäevast-reedeni) ja ei kehti kõrghooajal ega allahindluste perioodil, kui postitus võib võtta kauem. Extrawize.com ei vastuta viivituste eest, mis võivad tekkida seoses sihtriigi tolliprotseduuridega.

Extrawize.com kasutab Omniva postiteenuseid. Kliendid, kes tellivad Eestist, saavad kasutada pakiautomaati. Klientidele teistest riikides saadame paki nende lähimasse postkontorisse.

Kauba kohale toimetamise aeg Eestis ja Soomes on 2-3 päeva. Teistes riikides 7-9 päeva.

 

Kui Teil on küsimusi, võtke meiega kindlasti ühendust.