ExtraWize e-poe kasutamine on lihtne

Allpool on väike instruktsioon, kuidas tellida endale GloDisk helkur meie e-poest:

  • Valige Teile meeldivat värvi GloDisk helkur, vajutades nupule “+ lisa korvi”. Järgnevalt ilmub link „vaata ostukorvi“, vajutage sellele lingile ja Teid suunatakse ostukorvi, kus Te saate muuta kogust ja kasutada sooduskoodi, kui Teil on see olemas. Seejärel võite alustada tellimuse vormistamist vajutades “Mine kassasse”.
  • Minnes kassasse, täitke vasakul pool olevad lahtrid. Palun kontrollige, et Teie poolt sisestatud info on õige, sest me kasutame seda paki saatmiseks. Paremal pool on ülevaade tootest/toodetest, mida Te soovite osta ning tarne- ja makseviisi võimalused.
  • Valides “Local Pickup” (Tasuta) tähendab see, et Teil on vaja ise tulla meie kontorisse oma tellimusele järele. Meie kontori aadress on Koidula 38, Tallinn (Kadrioru Tennisekeskus). Valides “Omniva Parcel machine” tähendab see, et toode saadetakse Teie poolt välja valitud pakiautomaati. Valides “Omniva postal offices” saadetakse pakk Teie poolt välja valitud postkontorisse.
  • Veenduge, et kõik andmed on õiged ja valisite teile sobiva tarne- ja maksmisviisi. Järgnevalt tutvuge meie tingimustega, pange linnuke „OLEN LUGENUD NING NÕUSTUN TINGIMUSTEGA“ ja vajutage „esita tellimus“.
  • Peale tellimuse maksmist tuleb Teile kinnituskiri, et me saime Teie tellimuse kätte. Kui Teie tellimus on valmis ja ära saadetud siis Teil tuleb saatmise kohta kinnituskiri. Pärast kirja saamist jõuab kaup Teieni 3-5 päeva jooksul.

 

Kui Teil on küsimusi, võtke meiega kindlasti ühendust.