Extrawize.com-ile edastatud privaatset informatsiooni kasutatakse ainult kohustuste täitmiseks ja parima teeninduse tagamiseks. Extrawize.com ei luba kolmandatele osapooltele kasutust ega juurdepääsu privaatsele infole ja isikuandmetele. Kliendil on võimalik kontrollida oma isikuandmeid vastavalt soovile. Extrawize.com tagab vastutuse kõigi isikuandmete kaitse suhtes.

Kui info on poolik või ebatäpne, on kliendil õigus info parandamiseks või kustutamiseks.

Extrawize.com privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika on koostatud eesmärgiga pakkuda paremat ja selgemat teenust inimestele, kes on huvitatud sellest, kuidas nende kohta käivat infot kasutatakse. Isiklik informatsioon on info, mille abil või koos lisainformatsiooniga on võimalik tuvastada, kontakteeruda või lokaliseerida isiku asukoht või ära tunda indiviid teatud kontekstis. Palume klientidel lugeda hoolikalt läbi meie privaatsuspoliitika, et mõista kuidas me kogume, kasutame ja kaitseme personaalset informatsiooni, mis on vastavuses meie kodulehega.

Millist isiklikku informatsiooni me kogume klientidelt, kes külastavad meie kodulehte?

Registreerides end meie kodulehel või esitades tellimuse, palutakse kliendil sisestada oma nimi, emaili aadress, postiaadress, krediitkaardi info või muud sarnased detailid, et vormistada oma tellimus või registreerimine.

Millal me kogume infot?

Me kogume kliendi kohta infot siis, kui klient registreerib end meie kodulehel, esitab tellimuse, täidab küsimustiku või ankeedi, sisestab info meie kodulehele või tellib meie uudiskirja.

Kuidas me kasutame kogutud informatsiooni?

Me võime kasutada infot, mille kogume kui klient registreerib, sooritab ostu, täidab küsimustiku, külastab meie kodulehte või kasutab muid kodulehe võimalusi, järgmistel viisidel:

  • Isikustamiseks kasutaja kogemust ja andes meile võimaluse edastada pakkumisi ja sisu, millest klient on enim huvitatud;
  • Parandada oma kodulehte klientide soovidele vastavalt;
  • Andes meile võimaluse parimaks klienditeeninduseks päringute suhtes;
  • Hallata sisu, ülevaateid, edendamist ja muid lehe funktsioone;
  • Kiiresti tegeleda ülekannetega.

Kliendi poolt sisestaud emaili aadressi tellimuse töötlemiseks võib kasutada kliendile info ja uuenduste saatmiseks seoses kliendi tellimusega.

Kuidas me kaitseme oma külastajate infot?

Meie veebilehte kontrollitakse regulaarselt kõigi turvariskide ja –aukude suhtes, et meie leht oleks võimalikult kindel ja turvaline.

Kliendi isiklikku informatsiooni hoitakse turvatud võrgus ja sellele omavad juurdepääsu vaid teatud inimesed, kellel on spetsiaalsed ligipääsuõigused antud süsteemile ja kes peavad antud infot hoidma konfidentsiaalsena. Lisaks sellele on kõik privaatne informatsioon seoses krediitkaardiinfoga krüpteeritud Secure Socket Layer (SSL) tehnoloogia poolt.

Tellimuste korral kasutame me mitmeid turvameetmeid, et tagada kliendi info turvalisus ja privaatsus.

Kõik tehingud on tehtud meie teenusepakkuja poolt ja ei ole tehtud ega hoitud meie serveris.

Kas me kasutame “küpsiseid”?

Jah. Küpsised on väikesed failid, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. Küpsised kuuluvad n.n. hallvara hulka, mis ei ole ohtlik, aga võib kasutajale siiski ebamugavusi valmistada. Sellepärast analüüsivad viirusetõrjeprogrammid lisaks viirustele ka küpsiseid ja pakuvad kasutajale võimaluse ise otsustada, milliseid küpsiseid alles jätta ja millised kustutada.

Näiteks kasutame me küpsiseid seoses kliendi ostukorviga. Lisaks on küpsised kasutusel selleks, et mõista kliendi eelistusi, mis põhinevad tema eelmistel veebilehe külastustel. Tänu sellele saame pakkuda paremat ja personaalsemat teenindust. Lisaks kasutame küpsiseid jälgimaks ja kogumaks infot meie kodulehe liikluse ja külastatavuse kohta. Tulemuseks on võimalus parandada kodulehe poolt pakutavat teenust ja lehe omadusi ning võimalusi.

Me kasutame küpsiseid:

  • Töödelda ja salvestada tooteid ostukorvis;
  • Mõista ja salvestada kasutajate eelistusi järgmiste külastuste tarbeks;
  • Koondada koondandmeid kodulehe külastatavuse kohta pakkumaks paremaid võimalusi tulevikus. Samuti võime kasutada turvalist kolmandat osapoolt, kes pakub teenust antud informatsiooni jälgimiseks ja töötlemiseks.

Arvutikasutaja saab ise rakendada ennetavaid meetmeid, et vältida küpsiste salvestamist tema arvutisse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehitseja privaatsusseadeid. Kõikide küpsiste blokeerimine võib küll aidata kasutaja privaatsust kaitsta, kuid samas piirata ka mõne võrgulehe kasutusvõimalusi.

Kasutaja võib alustada sellest, et blokeerib veebilehitsejas kõikide küpsiste kasutamise ja esaspidise kasutuskogemuse põhjal lubab küpsised ainult nende võrgulehtedel, mida ta usaldab. Sellest lähtuvalt ei kahjustu siiski kasutajakogemus ja –võimalused.

Kuna iga veebilehitseja on veidi erinev, siis tuleks arvutikasutajal tutvuda oma veebilehitseja sätetega ja muudatusi on võimalik läbi viia veebilehitseja Abi menüüs ja tutvuda ka sellega, kuidas sätteid modifitseerida.

Arvutikasutajal on jätkuvalt võimalus esitada tellimusi.

Kolmandatele osapooltele informatsiooni avaldamine

Me ei müü, vahenda ega edasta Teie isiklikke andmeid kolmandatele osapooltele, juhul kui me just ei teavita Teid sellest varasemalt. See ei hõlma meie veebilehe haldajat ja teisi osapooli, kes tegelevad meie veebilehe ja muude teenuste pakkumise ja haldamisega, juhul kui nad on nõustund isikuandmete konfidentsiaalsusega.

Võime  avaldada Teie andmed, kui see on vajalik määruste ja seaduste järgmiseks või õiguskaitse abistamiseks, sätestamaks tingimused, mille alusel toimub kauplemine või kaitsmaks meie vara ning õigusi.
Siiski võime jagada mitte-isiklikku infot teistele osapooltele reklaamiks või turundusega seotud tegevusteks.

Kolmandate osapoolte lingid

Me ei paku kolmandate osapoolte tooteid ega teenuseid oma kodulehel.

Kuidas tegeleb veebileht DNT signaalidega?

Me aktsepteerime DNT seadistusi ja ei jälgi ega kasuta küpsiseid või reklaame, kui DNT on veebribrauseris sisse lülitatud.

DNT-Do Not Track (ära jälgi)

Me reageerime järgnevalt, kui tekib probleeme andmete rikkumisega:

Me teavitame kasutajaid e-kirja teel 7 tööpäeva jooksul.

Me teavitame kasutajaid e-kirja teel teavitusega 1 tööpäeva jooksul.

Võtke meiega ühendust

Kõik küsimused seoses antud privaatsuspoliitikaga on oodatud info@extrawize.com.