KES ME SELLISED OLEME?

Meie lugu sai alguse tänu ühele Tallinna bussis rippuvale kaotatud helkurite puntrale. See pani sügavalt mõtlema, et miks ei ole tehtud korralikku ja kvaliteetset helkurit, mis ei kao nii kergelt ära ja teeb Sind autojuhtidele võimalikult nähtavaks. See viga tuli parandada. Sellest hetkest alates on meie suurimaks prioriteediks üdini kvaliteetsete helkurite valmistamine, mis viivad klassikalise helkuri hoopis uuele tasemele.
Meie helkurid on erilised selle poolest, et oleme lähenenud hekurile kui tervikule, ehk oleme täiendanud klassikalise helkuriga võrreldes ka neid osi, millele varem pole piisavalt tähelepanu pööratud ning läbi selle muutnud kogu helkuri veelgi efektiivsemaks.

Nähes neid puntras ja ilmetuid niidi otsas rippuvaid helkureid lisandus meie missioonile veel üks tahk, meie helkurid pidid saama sellised, mida iga koolijüts ja ärimees endale uhkusega külge riputab- ilusad, stiilsed ja lõbusad! Muide, tegu on täitsa kodumaise Eesti disainiga, mis on elu saanud andeka Eesti tootedisaineri käe läbi.
GloDisk.


Nüüdseks on meie igapäevaseks missiooniks muuta jalakäijate elu ohutumaks ja teha nad juhtidele nähtavaks.


Siiani oleme uhkelt maailmale esitlenud kolme eri tüüpi helkurit:

GloDisk– Pimedas helendav helkur
CityDisk– Stiilne linnahelkur
ScootWize– helkur tõukeratastele ja lapsevankritele

Kõik meie helkurid on testitud Saksamaal TÜV laboris ning vastavad Euroopa Liidu standardile EN13356:2001.


Saame sõpradeks! Leia meid sotsiaalmeediast:

Facebook | Instagram | Kirjuta meile